Mobilność nauczycieli ZS2 Wyróżniony

środa, 10 styczeń 2018 22:58 Programy Erasmus
(0 głosów)

Powoli zbliża się termin kolejnych mobilności nauczycieli ZS nr 2 w ramach realizacji projektu: „Szkoła Europejczyków – uczy i motywuje do działania”.Pięciu nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących (j. niemieckiego, historii/ wos, matematyki, fizyki i przedsiębiorczości) wyjeżdża w ferie zimowe (14-27.01.2018) na kurs pt.: "Teacher Placement" do Irlandii, a nauczyciel języka angielskiego do Włoch na kurs: "Używanie tabletów i smartfonów jako mobilnych narzędzi edukacyjnych".
Nauczyciele, którzy wyjeżdżają do Irlandii, będą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego na kursie językowym i jednocześnie obserwować zajęcia przedmiotowe w szkole irlandzkiej.

W ramach działań przygotowawczych nauczyciele opracowali wraz z uczniami prezentację dotyczącą Polski, naszego miasta, regionu i kultury w języku polskim i angielskim. Prezentacja ta zostanie przekazana organizatorom kursu jako pamiątkowy upominek.

Ciekawe materiały, do przedyskutowania z nauczycielem przedmiotu z Irlandii, przygotował również nauczyciel fizyki wraz ze swoimi uczniami z klasy matematyczno- fizycznej.

W ramach przygotowania do wyjazdu nauczyciele opracowali także wraz z uczniami materiały dotyczące systemu szkolnictwa w Irlandii i kultury regionu.

Poniżej można zapoznać się z opisanymi materiałami.

 

Pobierz prezentację 

 

 

Czytany 987 razy Ostatnio zmieniany środa, 10 styczeń 2018 23:45
administracja

Sekretariat Zespołu Szkół nr 2 w Ciechanowie