19
luty 2017
niedziela, 19 luty 2017 21:15 Wydarzenia
(0 głosów)

Poniedziałek 13.02.2017 r.

Śmigielska Hanna – geografia-10-12- konsultacje dla maturzystów

Siuta Danuta – język francuski – 9-11,30- konsultacje dla uczniów I-III

Jaglak Marek – 8-9,15 – informatyka – konsultacje

Zaremba Łepkowska Monika -11-13 – język niemiecki – konsultacje dla klasy III tg

 

Wtorek 14.02.2017 r.

Cesarz Marek – 9-13- język niemiecki – konsultacje dla maturzystów, matura wewnętrzna i zewnętrzna 

 

Środa 15.02.2017 r.

Białorudzka Małgorzata- 11-14- matematyka – konsultacje dla maturzystów

Szeski Cezary -10-12 – historia – konsultacje dla maturzystów

Haska Joanna – pedagog – spotkanie z rodzicami

 

Czwartek 16.02.2017 r.

Szerszeń Olga – język angielski – ćwiczenia maturalne

 

Piątek 17.02.2017 r.

Janasz Derewicz Anna – 11-14- matematyka – konsultacje matematyczne

 

Poniedziałek 20.02.2017 r.

Zadrożny Rafał – 10-13- język angielski – konsultacje dla maturzystów

Mysiewicz Agnieszka -10-13-język rosyjski – konsultacje kl III tg

Mieszkowski Paweł -10-12- język angielski – konsultacje maturalne

 

Wtorek 21.02.2017 r.

Petryczko Anna – 10-14- język rosyjski – konsultacje dla maturzystów

 

Środa 22.02.2017 r.

Białorudzka Małgorzata – 11-14-matematyka- konsultacje dla maturzystów

Ostrowska Żerek Wioletta- 8-10- język niemiecki – próbna matura

 

Czwartek 23.02.2017 r.

Bochnia Katarzyna – język angielski – zajęcia dla maturzystów III j

25
wrzesień 2016
niedziela, 25 wrzesień 2016 15:50 Wydarzenia
(5 głosów)

Wszystkie dni pracujące, wolne, święta, dni otwarte w jednym miejscu. Pobierz i wydrukuj kalendarz na rok szkolny 2016/2017.

 

Pobierz kalendarz

25
wrzesień 2016
niedziela, 25 wrzesień 2016 14:34 Wydarzenia
(0 głosów)

26.09.2016

8:00-8:45

Konkurs „Co wiesz o Rosji i Rosjanach?"
(sala 20, klasa I LO, odpowiedzialna: A. Mysiewicz)

8:50-9:35

Konkurs kulturoznawczy z języka niemieckiego
(sala 20,klasa Ij, odpowiedzialni: A. Ozdarska, W. Ostrowska-Żerek)

10:45-11:30

Konkurs „Kocham Cię Europo"
(świetlica szkolna, klasy II tfs, III tg, II j, III th, odpowiedzialni: O. Szerszeń, H. Nadratowska)

11:40

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Plakat promujący naukę języków obcych"
(jury: v-ce dyr. E. Słupek, W. Ostrowska-Żerek, J. Falkowska, A. Ozdarska, D. Siuta, M. Cesarz)

11.50-12:35

Karaoke
(świetlica szkolna, klasy: II j, III j, I j odpowiedzialna: K. Bochnia)

12:35-13:20

Konkurs wiedzy o Francji i Frankofonii
(sala 44, odpowiedzialna: D. Siuta)

14:25-15:10

Konkurs „Co wiesz o Rosji i Rosjanach?"
(sala 17, klasa II hpa/hpb, odpowiedzialna: A. Petryczko)

 

27.09.2016

Udział uczniów w warsztatach językowych w Warszawie pt. „How to sound like a native speaker?"
(klasy: I j, I hpa, II mi, opiekunowie: J. Falkowska, M. Gumulak, R. Zadrożny)

18
sierpień 2016
czwartek, 18 sierpień 2016 18:12 Wydarzenia
(0 głosów)

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się

1 września 2016 r. o godzinie 9.00

 

Msza Święta przed rozpoczęciem roku szkolnego

o godzinie 8.00

18
sierpień 2016
czwartek, 18 sierpień 2016 17:59 Wydarzenia
(0 głosów)

Harmonogram egzaminów poprawkowych


22 sierpnia 2016 r.

Matematyka godz. 9.00


23 sierpnia 2016 r.

Gastronomia w praktyce godz. 9.00


24 sierpnia 2016 r.

Fizyka godz. 10.00
Geografia godz. 10.00
Biologia godz. 10.00
Organizacja transportu i spedycji godz. 10.00
Historia godz. 10.00


25 sierpnia 2016 r.

Język polski godz. 9.00
Język angielski godz. 9.00


 

Ostatnio dodane

Ankieta rekrutacyjna…

09-09-2018 Program Erasmus+ 2018/2018

Ankieta rekrutacyjna do programu ERASMUS + „Praktyka zawodowa szansą na europejską karierę zawodową dla przyszłego pracownika usług gastronomicznych” realizowanego przez ZS...

Czytaj więcej

Szukaj wydarzenia